موج
کدخبر : ۳۰۹۲۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309285

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان خبر داد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از برگزاری نخستین جشنواره ملی رسانه‌ای روز بیست و پنجم آبان در اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، داریوش وکیلی در جمع اصحاب رسانه برگزاری نخستین جشنواره ملی رسانه‌ای روز بیست و پنجم گفت:بررسی نقش و جایگاه مردم و رزمندگان استان اصفهان در دفاع مقدس، مقاومت اسلامی و مدافعین امنیت  با نگاه ویژه به 25 آبان ماه از جمله محورهای جشنواره می باشد.

وی بیان داشت: در بخش حرفه‌ای این جشنواره، سرمقاله، یادداشت، مصاحبه، گزارش خبری، خبر، تیتر، عکس و فیلم کوتاه مورد پذیرش خواهد بود.

وکیلی افزود: بخش فضای مجازی با محوریت رسانه‌های اجتماعی، نرم افزارهای رایانه ای و تارنماها و محتواهای دیجیتالی می باشد.

وی اظهار داشت: در بخش ویژه نخستین جشنواره ملی رسانه‌ای روز بیست و پنجم در اصفهان کلیه آثار به صورت حرفه ای و تخصصی با نگاه آزاد به ظرفیت های حوزه ایثار و شهادت استان اصفهان مورد پذیرش و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: در بخش ایثار و شهادت محدودیت ارسال آثار وجود ندارد و کلیه آثار تولید شده از۲۵ آبان ماه سال ۶۱ تا 25 آبان سال 98مد نظر است که امیدواریم بتوانیم در عرصه رسانه‌ای در این جشنواره دستاوردهای مطلوبی بدست آوریم.

داریوش وکیلی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها