موج

سرهنگ عبدالمجید کرمی مطرح کرد؛

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از دستگیری اعضای باند حرفه ای 7نفره سارقان و کشف 37 فقره سرقت مغازه و 15 فقره سرقت داخل خودرو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عبدالمجید کرمی رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان، عنوان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت به شیوه کرکره زنی و تخریب قفل درب ورودی مغازه سطح شهر بندر عباس که به صورت ماهرانه عمل کرده و آثاری از خود در صحنه جرم به جا نمی گذاشتند، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی سه نفر از سارقان حرفه ای را شناسایی و در یک عملیات منسجم پلیسی آن ها را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: طی تحقیات فنی و بازجویی های اولیه، متهمان به 37 فقره سرقت مغازه و 15 فقره سرقت داخل خودرو با همدستی 4 نفر مالخر اعتراف کردند که سایر متهمان نیز با هماهنگی قضائی دستگیر شدند. 

سرهنگ کرمی در پایان با اشاره به اینکه تحقیق از متهمان جهت کشف سایر سرقت های احتمالی ادامه دارد، اظهار داشت: از مخفیگاه سارقان مقادیری اموال مسروقه از جمله لوازم مغازه وابزارآلات صنعتی مسروقه کشف شد .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها