موج

فرماندار میبد گفت: مناسب‌سازی مسیر معلولان موضوع مهمی است و لزوم پرداختن به آن هنوز آن طور که باید مورد پذیرش واقع نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین فلاح فرماندار میبد در نشستی با مدیران و دست اندرکاران مراکز و موسسات توانبخشی زیر مجموعه اداره بهزیستی شهرستان میبد افزود: اختصاص باغ موقوفه خیری محله حسن آباد برای معلولان اقدام مثبتی است که می‌تواند با همکاری و کمک خیرین به محلی برای این قشر مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی افزود: معلولان عمدتا با شرایطی که دارند شاید نتوانند از فضاهای تفریحی مانند پارک‌ها آن چنان که باید بهره ببرند و مجهز شدن مکان یاد شده به امکانات تفریحی و آموزشی و نیز ایجاد روشنایی در آن می تواند محل مناسبی را برای ایجاد نشاط روحی و روانی در معلولان فراهم کند.

فرماندار میبد در ادامه با قدردانی از زحمات و فعالیت‌های روحیه مددکاران در کمک به همنوعان خود تصریح کرد: باید با سعی و تلاش در ارتباط با استادان دانشگاه‌ها، خیرین، روحانیان و عموم مردم  و نیز تبیین فعالیت‌ها و وضعیت معلولان، کمک به مراکز و موسسات توانبخشی بهزیستی را در جامعه فرهنگ سازی کرد.

وی در ارتباط با مناسب سازی مکان‌های عمومی شهرستان یادآورشد : مناسب‌سازی موضوع مهمی است و لزوم پرداختن به آن هنوز آن طور که باید مورد پذیرش واقع نشده و باید بهزیستی با انجام رسالت خود به تفهیم و روشنگری در ارتباط با نیاز توانخواهان به داشتن شهری بدون مانع بپردازد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    وقتی توی این شهر عزمی برای مناسب سازی نیست آدم باید فقط مشکلات را ببیند وحرس بخورد بانکها وبعضی ادارات وسازمانها و بخصوص مساجد که بیشترین مراجعینش از سالمندان هستند درامر مناسب سازی کوتاهی میکنند وبا نوعی فرافکنی مشکلات را به گردن این وآن می اندازند.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها