موج

موج گزارش می دهد؛

رئیس دفتر مقام معظم رهبری، طی روزهای آینده به منظور تودیع و معارفه نمایندگان ولی فقیه به خرم آباد سفر خواهد کرد.

به گزارش اختصاصی خبرگزاری موج لرستان، طی روزهای آینده، حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبری به لرستان سفر می‌کند.

بر اساس این گزارش، رئیس دفتر رهبر انقلاب جهت تودیع حجت الاسلام سید احمد میرعمادی و معرفی حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به این استان سفر خواهد کرد.

شرکت در جلسه شورای اداری لرستان و دیدار و گفت‌وگو با مدیران دستگاه‌های استان نیز از جمله برنامه‌های سفر 2 روزه محمدی گلپایگانی به لرستان است.

این در حالی است که پیش‌تر، خبرگزاری موج خبر انتصاب قریب الوقوع حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی به عنوان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد را منتشر کرده بود.

سید احمد میرعمادی که حدود 12 سال نمایندگی ولی فقیه در لرستان و امامت جمعه خرم آباد را بر عهده داشت، طی ماه های گذشته، در تصمیمی، از این مسوولیت ها استعفا داد.

سید احمدرضا شاهرخی فرزند لرستان است

سید احمدرضا شاهرخی متولد 1345 خرم‌آباد است و تحصیلات حوزوی خود را نزد اساتیدی همچون حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، حسین وحید خراسانی و جعفر سبحانی گذرانده است.

وی همچنین، تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع دکتری فلسفه و کلام دانشگاه قم به اتمام رسانده و علاوه بر تدریس دروس دانشگاهی، تاکنون چندین جلد کتاب و مقاله به رشته تحریر درآورده است.

آئین تودیع و معارفه در سالن جهاد کشاورزی لرستان برگزار می‌شود

گفتنی است آئین تودیع حجت الاسلام میرعمادی و معارفه سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، طی روزهای آینده، در سالن آمفی تئاتر سازمان جهاد کشاورزی لرستان برگزار خواهد شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها