موج

مصطفی آزادبخت:

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، ضمن تاکید بر اینکه در دنیای امروز کسی برنده میدان است که توان اطلاع رسانی بالا و حرفه‌ای داشته باشد، گفت: سانسور در اطلاع رسانی بار کجی است که به منزل نمی رسد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی آزاد‌بخت، معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، پیش از ظهر سه شنبه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان همدان با اشاره بر اینکه توان اطلاع رسانی دقیق و حرفه‌ای برگ برنده هر سازمان یا دستگاه است، گفت: در دنیای امروز کسی برنده میدان است که توان اطلاع رسانی بالا و حرفه‌ای داشته باشد.

وی در ادامه با نقد برخی رویه‌های اطلاع رسانی در استان همدان، گفت: نباید به کسانی که راهزن افکار عمومی هستند فرصت عرض اندام بدهیم بنابراین مرجع اول و آخر اطلاع‌ رسانی در استان باید دستگاه‌های اجرایی باشند.

وی بابیان اینکه برای جلوگیری از شیوع اخبار کذب، در اطلاع‌رسانی پیشتاز باشید، افزود: مرجع بودن این خوبی را دارد که مردم به شایعات توجه کمتری نشان خواهند داد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در بخشی دیگر از سخنان خود، گفت: سانسور در امر اطلاع رسانی همان بار کج است که هیچ وقت به منزل نمی‌رسد.

آزادبخت پشتوانه پیشرفت و پیروزی در هر زمینه‌ای را اطلاع‌رسانی به موقع نهادهای مربوطه دانست و افزود: برای جلوگیری از شیوع اخبار کذب، باید در امر اطلاع رسانی پیشتاز بود.

آزادبخت گفت: اگر در امر اطلاع رسانی پیشتاز باشیم، در هر موضوعی مرجع اخبار و اطلاعات دقیق و حرفه‌ای خواهیم بود و این امر باعث شفافیت و هم تقویت اعتماد بین مردم و دستگاه‌های اجرایی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها