موج

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان خبر داد

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان از کاهش 270 درصدی کشف انشعابات غیر مجاز آب و فاضلاب در هشت ماهه سال جاری در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هاشم امینی گفت: در هشت ماهه سال جاری 201 فقره انشعابات غیر مجاز آب و فاضلاب در سطح استان اصفهان کشف شد این در حالیست که در مدت مشابه سال قبل این رقم 553 فقره انشعاب  بوده ، که بیانگر کاهش 270 درصدی کشف غیر مجاز انشعابات آب و فاضلاب است.

وی اعلام کرد:در هشت ماهه سال جاری 128 انشعاب آب غیر مجاز و 73 فقره انشعاب فاضلاب غیر مجاز توسط پیمایش گران شرکت آبفا استان اصفهان کشف شد.

هاشم امینی با اشاره به تعیین تکلیف کشف انشعابات غیر مجاز تصریح کرد: از 128 فقره کشف غیر مجاز آب 83 فقره آن تعیین تکلیف گردید.

وی با بیان اینکه کشف انشعابات آب غیر مجاز در کاهش هدر رفت آب موثر است عنوان کرد: در هشت ماهه سال گذشته 249 فقره انشعاب غیر مجاز آب کشف گردید که در سال جاری با تلاش پیمایش گران کشف انشعابات غیر مجاز آب به 128 فقره کاهش یافت. این امر در جلوگیری از هدر رفت آب موثر است.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت: حدود 95 درصد  شناسایی انشعابات غیر مجاز مربوط به مشترکین خانگی می باشد.

هاشم  امینی نصب انشعابات غیر مجاز را خلاف اخلاق و غیر شرعی برشمرد و خاطرنشان ساخت: در نصب انشعابات غیر مجاز اصول فنی نیز به هیچ عنوان رعایت نمی شود ، همین مسئله  علاوه بر تخلف قانونی مشکلاتی را  در توزیع عادلانه آب ایجاد می کند، که نوسانات  در فشار شبکه توزیع یکی از تبعات ناشی از این امر است.

انشعاب

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها