موج

سرهنگ مسعود احسانی خبر داد؛

سرپرست پایگاه دریابانی بندرلنگه از شناسایی محل دپوی بیش از 2 میلیارد ریال قطعات خودروی قاچاق در یکی از روستاهای پارسیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ مسعود احسانی سرپرست پایگاه دریابانی بندرلنگه از شناسایی محل دپوی بیش از 2 میلیارد ریال قطعات خودروی قاچاق در یکی از روستاهای پارسیان خبر داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه با همکاری عوامل انتظامی شهرستان پارسیان با انجام اقدامات اطلاعاتی، مطلع شدند مقادیری قطعات خودروی قاچاق در منزلی واقع در یکی از روستاهای این شهرستان وجود دارد و قاچاقچیان قصد دارند در فرصتی مناسب آن را به شهرهای اطراف انتقال دهد.

 سرپرست پایگاه دریابانی بندرلنگه افزود: ماموران با تشدید اقدامات اطلاعاتی در منطقه و اخذ مجوز قضائی و با رعایت موازین شرعی وارد منزل شدند.

وی عنوان کرد: مرزبانان پس از ورود به منزل در بازرسی از محل موفق به کشف 49 قطعه لوازم خودرو شامل سقف اپتیماساندرو، بلندگو، آینه بغل، موتورسانتافه، گیربکس سپر، رادیاتور، موتور، گیربکس، کاپوت، اکسل و 4 دستگاه فن چیلر بزرگ صنعتی و ... شدند.

سرهنگ احسانی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار مرزبانان قرار دارد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده را 2 میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها