موج

منصور حقیقت‌پور:

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دهم شورای اسلامی کم تجربه بود و به همین خاطر نتوانستند از ظرفیت های کارشناسی در بخش نظارت برای اجرایی کشور کارنامه مناسبی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، منصور حقیقت‌پور نماینده سابق مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس نهم شورای اسلامی در دومین روز از نام نویسی داوطلبان نمایندگی انتخابات یازدهمین دوره مجلس در فرمانداری اردبیل گفت: مجلس دهم شورای اسلامی کم تجربه بود و به همین خاطر نتوانستند از ظرفیت های کارشناسی در بخش نظارت بر روند اجرایی کشور داشته باشند و کارنامه مناسبی را کسب نکردند.

وی ادامه داد: در صورتی که اگر مجلس دهم شورای اسلامی می توانست به صورت مستقل به عنوان نهاد نظارتی به وظیفه خود در ریل گذاری کشور عمل می کند می توانست از کاستی‌ها و کج روی‌های مقامات اجرایی کشور جلوگیری کند.

حقیقت‌پور با اشاره به بخشی از برنامه های خود در مجلس یازدهم گفت: توسعه اقتصادی می توان اشتغال ایجاد کند و افزایش سطح تولید و تقویت زیرساخت های  صنعتی و کشاورزی به همراه تقویت نهادهای اجتماعی استان می توان بخشی از مشکلات استان اردبیل را برطرف کرد.

وجود اختلاف نظر در جمنا استان اردبیل

نماینده اسبق مجلس نهم شورای اسلامی درباره جهبه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل(جمنا) بیان کرد: با تمام احترام به اعضای جمنا استان اردبیل باید بگویم در جمنا اختلاف نظر وجود داشت و بر همین خاطر بنده با تفکر مستقل انقلابی و حزب اللهی به عرصه انتخابات مجلس قدم گذاشتم.

اخذ امتیاز ۵۰ میلیون متر مکعب آب از قزل اوزون

وی با اشاره به شاخص‌ترین عملکرد در نمایندگی دوره نهم بیان کرد: اخذ امتیاز ۵۰ میلیون متر مکعب آب از قزل اوزون برای اردبیل و اخذ مجوزهای اقتصادی مانند پالایشگاه، متانول، صنایع نساجی، سه کارخانه داروسازی در زمان نمایندگی بنده انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها