موج

داوود بهادری در گفتگو با موج مطرح کرد؛

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: روابط عمومی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان رو به جهش مدیریتی است و در حوزه اطلاع رسانی کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است.

داوود بهادری  مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین کشور در گفتگو با خبرگزاری موج هرمزگان با اشاره به اینکه در خصوص اطلاع رسانی مجموعه سپاه و بسیج در استان کارهای بسیار خوبی انجام شده است، سلسله کارهای در صدا و سیما مرکز خلیج فارس انجام شده که قابل تمجید است. 

وی افزود: در بحث سیما برنامه عاشقان ولایت برنامه ای تهیه و تولید شده است که در این برنامه مستند های تهیه شده بود که آثار بسیار جذاب و فاخری بودند که با کمترین هزینه داخلی و داشته های روابط عمومی تهیه و تولید شده است ؛ این موضوع جای تقدیر دارد.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بازدید از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس عنوان کرد: بالغ بر 630 دقیقه در طول هفته بسیج برنامه رادیویی داشته اند که این موضوع بسیار حائز اهمیت است و جلسه ای که با فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان لزوم انعکاس بهتر برنامه ها،  کار ها و ماموریت های ذاتی آن نیز تاکید شد.

بهادری با اشاره به ارزیابی روابط عمومی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار کرد: ارزیابی ما از سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ارزیابی بسیار خوبی است و روابط عمومی سپاه هرمزگان رو به جهش مدیریتی است.

وی با بیان اینکه در حوزه اطلاع رسانی کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است گفت: تقویت باشگاه خبرنگاران و خبرگزاری بسیج از موضوعات قابل اهمیت است و در صدد هستیم آموزش مجازی برای خبرنگاران راه اندازی کنیم که در این خصوص آشنایی های لازم را پیداکنند.

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: این موضوع در مرحله‌ برنامه ریزی است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها