موج

سرهنگ حسین دهکی خبر داد؛

فرمانده دریابانی استان هرمزگان از توقیف شناور حامل 120 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 11 قاچاقچی در این راستا، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  سرهنگ حسین دهکی فرمانده دریابانی استان هرمزگان، از شناسایی و توقیف یک فروند موتورلنج حامل 120 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوموسی خبر داد.

وی در تشریح این خبر، گفت: مرزبانان شهرستان بوموسی حین گشت زنی در فاصله ١٢ مایلی جنوب جزیره، به یک فروند شناور متجاوز مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر و توقف آن به محل اعزام شدند.

سرهنگ دهکی افزود: مأموران با حضور در محل به شناور فرمان ایست دادند و قاچاقچیان و متجاوزان مرزی که با حضور مرزبانان غافلگیر شده بودند، با پرتاب راکت آتش زا قصد صدمه زدن به مأموران را داشتند.

فرمانده دریابانی هرمزگان تصریح کرد: دریابانان پس از موضع گرفتن متجاوزان مرزی اقدام به آتش سنگین کردند و توانستند ضمن درگیری مسلحانه و زمین گیر کردن آن ها، شناور را متوقف کنند.

سرهنگ دهکی با اشاره به توقیف یک فروند شناور، بیان کرد: مرزبانان پس از توقیف شناور اقدام به بازرسی از آن کردند و موفق شدند 120 هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف و 11 قاچاقچی را دستگیر کنند.

وی ارزش ریالی محموله سوخت کشف شده را 8 میلیارد و 520 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: مرزبانان با حضور منسجم در دریا، آب‌های خلیج فارس را برای سودجویان و مخلان اقتصادی، ناامن خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها