موج

علی بقایی:

فرمانده سپاه ناحیه همدان در دیدار سرپرست و معاونین سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری همدان با اشار ه به اهمییت وحدت و انسجام در بین دستگاه ها، گفت: مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی باید دغدغه اسلام و ایران را داشته باشند

به گزارش خبرگزاری موج همدان، به مناسبت هفته بسیج، روح الله وجدی سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری همدان به همراه معاونین این سازمان با سرهنگ علی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان دیدار کردند.

علی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در این دیدار با اشاره به اینکه  مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی باید دغدغه اسلام و ایران را داشته باشند: ابراز کرد: حضرت آقا همیشه می‌فرمایند هر وقت که از فرهنگ صحبت می‌کنیم منظور فرهنگ دینی و انقلابی است؛ همه ما در مجموعه‌هایی فعالیت می‌کنیم که شاکله آن جمهوری اسلامی است و شاید وظایف متفاوتی داشته باشیم اما اهداف یکسانی داریم.

علی بقایی افزود: مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی باید دغدغه اسلام و ایران را داشته باشند و نیاز است در این راه به انسجام برسیم.

وی در ادامه گریزی به اغتشاشات دو هفته گذشته در کشور زد و عنوان کرد: اتفاقات اخیر نشان داد که نیاز است سطح آگاهی جامعه را افزایش دهیم. 

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان این که  در وقایع اخیر روحیه توحش در میان آشوبگران حکمفرما بود تصریح کرد: این نوع از توحش را تاکنون ندیده بودیم و سلاخی آتشنشان و آتش زدن آمبولانس نشان از توحش این افراد داشت. 

وی تاکید کرد: ربط دادن این اتفاقات به گرانی بنزین ساده انگاریست‌ چرا که در وقایع اخیر، هدف اصل نظام بود. 

بقایی با بیان این بسیجی به فرمانده بسیج یا نیروی عضو بسیج ختم نمی‌شود گفت: هر فردی که دل در گرو نظام و انقلاب داشته باشد بسیجی است.

وی عنوان کرد: بسیج لشگر انقلاب است و بسیجی پذیرفته است با لباس بسیجی که همان لباس شهادت است فدای نظام و ملت شود.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با تاکید بر این که همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها باید به بسیج و بسیجی کمک کنند خاطرنشان کرد: در این موضوع باید واحد باشیم و با انسجام حرکت کنیم.

بقایی همچنین تاکید کرد: شهرداری و بسیج در حوزه فرهنگ و گردشگری باید کنار هم باشند و به یکدیگر کمک کنند. 

 

ترویج روحیه بسیجی و انقلابی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز در این دیدار با تبریک هفته بسیج و نیز تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و زحمات بی‌دریغ سپاه ناحیه همدان اظهار داشت: روحیه بسیجی و انقلابی باید در همه نهادها و ارگان‌ها حاکم باشد. 

روح‌الله وجدی افزود: اگر روحیه بسیجی و انقلابیگری در همه نهاد‌ها و ارگان‌ها از جمله شهرداری حاکم شود به امید خدا در عرصه‌های مختلف مشکلی نخواهیم داشت. 

وی با اشاره به این که ارتباط مناسبی میان سپاه و بسیج و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان شکل گرفته است گفت: امیدواریم این ارتباط ادامه دار و تنگاتنگ شود و از ظرفیت‌های موجود برای گسترش مباحث فرهنگی بهره لازم را ببریم. 

همچنین کرباسیانف قائم مقام سازمان نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج تاکید کرد: لازم است برای تقویت باورهای انقلابی و تقویت باورهای شهروندی از ظرفیت بسیج و سپاه بهره کافی را ببریم. 

گفتنی است در بخشی از این دیدار معاونین فرهنگی، اجتماعی و ورزشی سازمان با تشریح اقدامات و برنامه‌های خود، برای استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در راستای توسعه برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سطح شهر با فرمانده سپاه ناحیه همدان به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها