موج

در جلسه گردهمایی معاونان تبلیغ مدارس علمیه استان یزد بر ضرورت تعامل با ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های یزد جهت سهولت بیشتر فعالیت‌های تبلیغی مبلغان تاکید شد

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در جلسه گردهمایی معاونان تبلیغ مدارس علمیه استان یزد، در اردکان هر یک از معاونین تبلیغ مدارس گزارشی از وضعیت تبلیغی منطقه خود ارائه دادند و نقاط قوت و ضعف تبلیغی منطقه و مبلغان را بیان داشتند.

در ادامه بر ضرورت تعامل با ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های یزد جهت سهولت بیشتر فعالیت‌های تبلیغی مبلغان تاکید شد و  بررسی نحوه برگزاری مطلوب‌تر جلسات ماهانه مبلغان هجرت و تهیه محتوای جلسات مانند ارائه خلاصه ای از مجله مبلغان و یا مقالات ارائه شده در آن مجله در زمینه شیوه های تبلیغ و...همچنین  برنامه ریزی برگزاری دوره‌های آموزشی برای مبلغان هجرت و مدارس امین مورد پیگیری قرار گرفت.

همچنین در این نشست پیشنهاد شد کتابی مشخص از طرف معاونت تبلیغ برای تدریس مبلغان مدارس امین ارائه گردد و با ایجاد تعامل بین معاونین تبلیغ و اداره آموزش و پرورش شهرستان‌ها، زمینه حضور مبلغان در مدارس تسهیل شود.

در پایان این جلسه مقرر گردید معاونین حاضر در جلسه، برای برنامه‌ریزی دوره‌های آموزشی در شهرستان خود اقدام و جهت اجرا با معاونت یزد هماهنگ نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها