موج

سردار غلامرضا جعفری مطرح کرد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف قطعات خودروهای لوکس خارجی قاچاق به ارزش 27 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان و انهدام باند قاچاق این قطعات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، ازکشف قطعات خودروهای لوکس خارجی قاچاق به ارزش 27 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان خبر داد. 

وی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی سودجو خودروهای لوکس خارجی را در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس پس از اوراق کردن به صورت غیر مجاز وارد نوار ساحلی شهرستان پارسیان کرده و در درون کشور توزیع می کنند، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی پارسیان قرار گرفت.

سردار جعفری با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی محل دپوی قطعات قاچاق در" بندر شیو " شناسایی کردند، افزود: در این راستا مأموران پس از هماهنگی قضائی و همکاری عملیاتی مأموران دریابانی شهرستان پارسیان به محل دپو کالاهای قاچاق اعزام شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: مأموران در بازرسی از محل مذکور، بدنه یک دستگاه خودروی سانتافه با متعلقات، بدنه یک دستگاه خودروی 206 با متعلقات، انواع قطعات خودروهای خارجی از جمله 10 سقف، 7 عدد داشبرد کامل به همراه سیم کشی، درب خودرو، سپر و رادیا تور، موتور، گیربکس،کاپوت، اکسل و 4 دستگاه فن چیلر بزرگ صنعتی، کشف وضبط کردند.

سردار جعفری با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را 27 میلیارد ریال برآورد کرده اند، اذعان داشت: اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان با اشاره به تعامل خوب و سازنده شهروندان با پلیس و تشکر از همکاری صمیمانه مردم،  تأکید کرد: شهروندان عزیز می توانند در صورت اطلاع ازهرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه قاچاق کالا و توزیع انواع موادمخدر، بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها