موج

مدیر عامل شرکت گاز کردستان خبر داد :

مدیر عامل شرکت گاز کردستان میزان مصرف گاز طبیعی در کردستان را در 8 ماهه منتهی به آخر آبان ماه سال جاری بیش از 1 میلیارد و 636 میلیون و 409 هزار و 833 مترمکعب گاز طبیعی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله گری در گفتگو با خبرنگاران  با اشاره به مصرف گاز در مدت مشابه سال قبل افزود: مشترکان شرکت گاز استان کردستان در 8 ماهه منتهی به آخر آبان ماه سال 97 با مصرف 1 میلیارد و 624   میلیون و 850  هزار و 428 متر مکعب نسبت به سال جاری گاز طبیعی کمتری مصرف کردند .

مدیر عامل شرکت گاز کردستان آمار مصارف آبان ماه سال جاری را با مدت مشابه سال گذشته مقایسه نمود و بیان داشت  : مصرف آبان ماه سال گذشته 289 میلیون و 589  هزار و 341 متر مکعب بوده  که کنتور مصارف در آبان ماه سال 98 عدد  270 میلیون و 13  هزار و 645  متر مکعب  را نشان می دهد که کاهش 7 درصدی را نمایانگر است .

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان پر مصرف ترین روزهای آبان ماه سال جاری و سال 97 را اینگونه توصیف کرد : پر مصرف ترین روز آبان ماه سال 97 روز پانزدهم با مصرف 7 میلیون و 717 هزار و 872 متر مکعب بوده و در سال جاری نیز روز بیست و هشتم با مصرف 9 میلیون و 813 هزار و 303 متر مکعب بوده که نسبت به پر مصرف ترین روز آبان ماه سال 97 افزایش 27 درصدی را نشان می دهد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در مورد تداوم خدمات شرکت گاز استان کردستان گفت: در چند سال اخیر با بستر سازی و تقویت زیرساخت های خطوط انتقال و شبکه های گازرسانی روند تداوم خدمت رسانی به مردم شریف ، نجیب و خونگرم استان کردستان از وضعیت مطلوبی برخوردارست.

فعله گری در پایان اظهار داشت : با افزایش برودت هوا و افزایش مصارف گاز طبیعی در چند ماه مانده به پایان سال جاری صرفه جویی در مصرف این حامل انرژی بسیار مهم بوده و با رعایت الگوی مصرف بهینه و رعایت دمای رفاه ( 18 الی 21 درجه سانتیگراد) شرکت گاز استان کردستان و شرکت ملی گاز ایران را در ارائه خدمات مستمر یاری داده و هم مبلغ کمتری را در قبوض گاز بهاء شاهد باشند.

لازم به ذکر است تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان کردستان در بخش های خانگی ، تجاری و صنعتی از مرز 528 هزار مورد عبور نموده است

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها