موج

رضا برومند مطرح کرد؛

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: پس از انتشار مشخصات پروژه های عمرانی پیش بینی شده سال 98، خیرین جهت مشارکت در این پروژه ها اعلام آمادگی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با بیان این مطلب افزود: این اداره کل پروژه های عمرانی تعریف شده سال 98 را با ذکر شماره، عنوان، مشخصات و محل اجرای آن را با هدف نظارت و مشارکت مردم منتشر و به اطلاع عموم رساند که در همین راستا خیرین جهت مشارکت در این پروژه ها اعلام آمادگی کردند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 15 پروژه گردشگری و چهار پروژه در حوزه میراث فرهنگی تعریف و اعلام شده است، افزود: ایجاد زیر ساخت های گردشگری در شهرستان قشم شامل روستاهای صلخ، طبل، سهیلی، گوران و دهخدا، در شهرستان بندرعباس، سیخوران، قلم سرخاء و جزیره هرمز، در شهرستان بندرخمیر، روستای دریخا و آبگرم سیاه کش، در شهرستان بندرلنگه، آبگرم خصت، در شهرستان میناب، ساحل تیاب، در شهرستان پارسیان، بوچیر و در شهرستان رودان روستای زیارتعلی است.

برومند ادامه داد: پروژه های عمرانی میراث فرهنگی شامل قلعه های مغویه در بندرلنگه، هشنیز در پارسیان و هزاره میناب و همچنین برکه های باران در بندرعباس می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان بر استفاده از تمام ظرفیت ها در راستای گردشگری استان تاکید کرد و گفت: تا حد امکان زمینه های مشارکت و همیاری خیرین و سایر دستگاه ها را برای توسعه گردشگری و حفظ آثار تاریخی فراهم خواهیم آورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها