موج

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد؛

مدیرکل کمیته امداد اصفهان ازساخت 40 واحد مسکونی برای مددجویان در صعب‌العبورترین مناطق استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور گفت: 40واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان در منطقه کوهستانی، محروم و صعب‌العبور کلوسه از توابع پشت کوه شهرستان فریدونشهر در حال ساخت است.

وی بابیان اینکه ۴۰ واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در منطقه محروم کلوسه از توابع پشتکوه شهرستان فریدونشهر در حال ساخت است، گفت: این منطقه کوهستانی و صعب‌العبور محرومیت بسیار بالایی دارد و بهترین خدمت برای خانوارهای مددجوی آن تأمین مسکن بادوام و مقاوم است.

متین پور هزینه ساخت مسکن در این منطقه که از صعب‌العبورترین مناطق روستایی استان است را به علت دشواری جابجایی مصالح ساختمانی بیش از دو برابر روستاهای معمولی اعلام کرد و گفت: این مشکلات هیچکدام باعث توقف روند خدمت‌رسانی کمیته امداد اصفهان به مددجویان نشده است و ساخت مسکن مقاوم و مناسب به‌عنوان یک اقدام توانمند ساز و ماندگار با جدیت در این منطقه دنبال می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: بنیاد مسکن و گروه جهادی دانشگاه افسری امام حسین (ع) در اجرای این طرح با کمیته امداد استان اصفهان همکاری می کنند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه ساخت این منازل مسکونی تا مرحله اجرای سقف و دیوارچینی داخلی پیشرفت کرده است، گفت: بر اساس برآوردهای انجام‌شده تکمیل هر یک از این واحدها علاوه بر هزینه‌های انجام شده نیازمند ۲۰ میلیون تومان دیگر است که برای تأمین آن چشم‌به‌راه یاری سخاوتمندان نیکوکار اصفهانی هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها