موج

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان لنجان اعلام کرد

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان لنجان از پیشرفت 80 درصدی پروژه های راهسازی در لنجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عزت اله یسلیانی گفت: احداث باند دوم محور روستایی الله آباد بطول 2/2کیلومتر پروژه فعال دیگری در شهرستان است که با پیشرفت 80 درصد در حال احداث است و با تکمیل آن، جاده ورودی روستا چهار بانده شده و باعث کاهش تصادفات در این مسیر می گردد.

وی با تشریح پروژه های فعال راه، مسکن و شهرسازی در این شهرستان گفت: در حوزه مهندسی و ساخت راهها در شهرستان، پروژه احداث تقاطع غیر همسطح چرمهین-زمان آباد با پیشرفت 70 درصد فعال است که مسیر ورودی شهر چرمهین و روستای زمان آباد به محور اصلی تونل فجر را به صورت ایمن متصل می نماید.

یسلیانی افزود:احداث باند دوم محور روستایی الله آباد بطول 2/2 کیلومتر پروژه فعال دیگری در شهرستان است که با پیشرفت 80 درصد در حال احداث است و با تکمیل آن، جاده ورودی روستا چهار بانده شده و باعث کاهش تصادفات در این مسیر می گردد.

وی بیان داشت:احداث تقاطع غیرهمسطح هاردنگ از مسیر ورودی روستا به محور اصلی تونل فجر ، احداث کمر بندی باغبهادران بطول 5/3 کیلومتر  به صورت یک کمربندی از محور اصفهان-شهرکرد به سمت محور روستایی چم ها، احداث تقاطع غیر همسطح گردنه رخ، تکمیل عملیات عمرانی محور ورنامخواست-سفیددشت از دیگر پروژه های راهسازی شهرستان است که شامل یک دستگاه پل، یک دستگاه سپتینگ و 700 متر جاده سازی می باشد که در مرحله مناقصه جهت انتخاب پیمانکار است.

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان لنجان در ادامه درخصوص احداث طرح مشارکتی بین راهی محور اصفهان-شهرکرد گفت: این پروژه با تخصیص زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی  و صدور مجوزات لازم از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و احداث توسط بخش خصوصی با هدف محل استراحت و سوختگیری مسافران در این محور پر تردد شهرستان در حال انجام است که تاکنون 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

یسلیانی افزود: تهیه طرح گردشگری 38 هکتاری سده لنجان و تهیه طرح منطقه ای 66 هکتاری کارگاه نیمه مزاحم شهری در حریم شهر زاینده رود، واگذاری زمین جهت احداث ساختمان های اداری به ادارات در سایر نقاط شهرستان، آسفالت معابر بافت فرسوده شهر ورنامخواست و زرین شهر ، تهیه طرح جامع شهرهای زرین شهر و ورنامخواست و تعین تکلیف اراضی دولتی در تصرف در حال انجام می باشد.

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان لنجان درباره طرح اقدام ملی ساخت مسکن در شهرستان گفت: تاکنون 68000 مترمربع اراضی در شهرستان و در شهرهای سده لنجان و باغبهادران به این امر اختصاص یافته که با تایید استان به متقاضیان در شهرستان اعلام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها