موج

محمد جعفر کبیری تاکید کرد؛

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر افزایش سهم 8 درصدی تعاونی ها از جذب تسهیلات اشتغال روستایی تاکید کرد و گفت: باید این میزان به 20 درصد افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد جعفر کبیری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سهم تعاونی ها از جذب تسهیلات اشتغال روستایی هشت درصد است که باید این میزان به 20 درصد افزایش یابد.

وی افزود: از مجموع دو هزار میلیارد طرح تعاونی، تاکنون یک هزار و 200 میلیارد تومان طرح تصوب شده و 800 میلیارد تومان طرح دیگر نیز در  نوبت هستند.

وی اضافه کرد: بر اساس دستور مقام عالی وزارت، مقرر شد 20 درصد از مجموع منابع متمرکز تسهیلات اشتغال پایدار  روستایی و عشایری به بانک توسعه تعاون تخصیص داده شود که بانک توسعه تعاون باید تلاش کند این تسهیلات را جذب کند.

حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور در این خصوص اذعان داشت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها 18 هزار میلیارد تومان تسهیلات چهار تا 6 درصدی اختصاص داده شده است که از این میزان، سهم بانک توسعه تعاون دو هزار و 500 میلیارد تومان است.

مهدیان افزود: از مجموع دو هزار و 500 میلیارد تومان سهم بانک توسعه تعاون، یک هزار و 760میلیارد تومان آن پرداخت شده است که باید سهم بانک از این تسهیلات افزایش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها