موج

خلیل قاسمی مطرح کرد؛

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : استاندار هرمزگان دستور برنامه ریزی برای احداث جایگاه سوخت سی ان جی (CNG ) در کل استان را صادر کرد، تا ماشین های گازسوز در شهرستان ها از این ظرفیت بهره ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان، ​با اشاره به لزوم ایجاد جایگاه سوخت بیشتر در هرمزگان، اظهار داشت: یکی از موضوعات قابل اهمیت ما موضوع حمل و نقل درون و برون شهری، تامین خودرو و ثبات در هزینه جابجایی شهروندان است.

وی در خصوص جا به جایی معلمان و سرویس مدارس افزود :  هماهنگی لازم با اداره کل آموزش و پرورش و شبکه های حمل و نقل شهری و روستایی انجام پذیرفته است.

قاسمی خاطر نشان کرد: سوخت شناور های صیادی از جمله موضوعاتی بود که بسیار مورد نقد قرار گرفت و درحال رایزنی جهت برقراری سوخت شناورهای سبک صیادی در استان هستیم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان تاکید کرد: ذخائر کالای اساسی در سطح استان بسیار خوب می باشد و مردم شاهد وفور آن در شبکه های توزیع اند.

وی خاطر نشان کرد: با کمک اعضای ستاد تنظیم بازار استان کارها را پیش بردیم و اجازه ندادیم هیچ افزایش قیمتی در استان رخ دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها