موج

رییس فدراسیون بازی های روستایی و محلی؛

رییس فدراسیون بازی های روستایی و محلی گفت: فدراسیون تمام تلاش خود را برای توسعه و گسترش ورزش و زیرساخت‌ها در روستاها بکار بسته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامرضا جعفری رییس فدراسیون بازی های روستایی و محلی در جمع فعالان ورزش بومی‌محلی یزد افزود:  با همکاری هیات‌ها در راستای بهره وری بالا، توانمندی جامعه مولد با یک رویکرد همگانی و با اولویت همگانی کردن ورزش، تثبیت ارتقای جایگاه ورزشی و انسجامی که می‌توانیم از طریق ورزش در بین اقوام  بوجود بیاوریم اقدام می‌شود.

وی اظهار داشت: فدراسیون تمام تلاش خود را برای توسعه و گسترش ورزش و زیرساخت‌ها در روستاها بکار بسته و موفقیت‌های بدست آمده حاصل تلاش و سخت‌کوشی هیات‌های استانی و اعضای هیات در نقاط مختلف بوده است. 

جعفری خاطر نشان کرد: این فدراسیون در تلاش است با تجهیز خانه‌های ورزش روستایی، با ساماندهی به امور ورزش روستاها نسبت به حمایت لازم از استعدادهای نخبه برنامه‌ریزی لازم را صورت دهد.

وی افزود: بحث همگانی کردن ورزش در فدراسیون ورزش‌های روستایی از نگاه من اولویت دارد بر ورزش قهرمانی و لازمه اجرای آن ، زیرساخت‌های مناسب است که سعی شده تا با ایجاد و تجهیز خانه‌های ورزش روستایی ، مردم را به ورزش‌کردن ترغیب کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها