موج

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: با ارائه تجمعی قبوض گاز وصول مطالبات از سازمان ها با توجه به سهولت دریافت قبوض افزایش می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی بیان کرد: در پی امکان سنجی اولیه و کارشناسی لازم سامانه قبوض تجمعی در شرکت گاز استان اصفهان طراحی شده و برای استفاده سازمان ها بر بستر اینترنت قرار گرفت.

وی اظهار داشت: به منظور استفاده بهینه از این سامانه لازم است تا ابتدا اطلاعات تمامی مشترکین ارگانها، سازمان ها و ادارات متقاضی نظیر؛ نیروهای انتظامی، آموزش و پرورش، آب، برق و... در گروه ویژه مرتبط تعریف و ویرایش شود.

سید مصطفی علوی افزود: با استفاده از این سامانه این امکان وجود دارد که کارشناسان سازمان های مختلف با نام کاربری اختصاصی که در اختیار دارند، وارد این سامانه شده و با توجه به نوع مشترکین خود اطلاعات آنها اعم از؛ سابقه قبوض و جزییات آن را مشاهده نمایند.

وی گفت: مشاهده اطلاعات مشترکین و آخرین قبوض آنها، امکان نمایش نمودار مصرف گاز به صورت سالیانه برای گروه مشترکین و یا برای هر مشترک به صورت یکجا، امکان بارگذاری فایل اطلاعات قبوض در سامانه های بانکی جهت پرداخت آن بدون نیاز به مراجعه حضوری به اداره گاز و دریافت این فایل و همچنین امکان جمع آوری و تجمیع قبوض برای شرکت گاز استان اصفهان از مهمترین مزیت های این سامانه می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به ضرورت طراحی و استفاده از سامانه ای جهت دسترسی و دریافت قبوض با توجه به بحث مدیریت انرژی در سازمان ها وهمچنین افزایش وصول مطالبات، بیان داشت: قبوض تجمعی ارائه شده توسط شرکت گاز استان اصفهان شامل اطلاعات تمام قبوض صادر شده برای ارگان های مختلف به تفکیک گروه مشترکین می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها