موج

سردار جلیل بابازاده :

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بسیج محافظه کار نیست و سند شهادت را متعلق به خود می‌داند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار جلیل بابازاده  فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان صبح امروز  در تجمع بزرگ بسیجیان که  در سالن 6 هزار نفری حسین رضا زاده برگزار شد گفت:بسیج محافظه کار نیست و سند شهادت را متعلق به خود می‌داند که اتحاد و انسجام در سایه تفکر بسیجی حاصل می‌شود.

وی افزود: دشمن در باور ذهنی و باور ظاهری در مقابل مردم ایران به زانو درآمده و می‌توان شکستن استخوان‌های استکبار جهانی را در سایه تفکر بسیجی لمس کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: بسیج باوری عمیق و عامل فعال بودن و پویایی جامعه ایرانی اسلامی است و در زمان جنگ‌های مسلحانه و غیرمسلحانه پای کار بوده است.

بسیج ضد استکبار و ضد مذاکرات ذلت‌آور است

بابازاده با تاکید به اینکه بسیج ضد استکبار و ضد مذاکرات ذلت‌آور است اظهار کرد: بسیج 40 سال جانانه و عاشقانه در کنار ملت ایستاد و از آرمان‌های شهدا دفاع کرد.

وی با اذعان به اینکه بسیجیان اردبیلی امروز به عنوان عصاره مردم اردبیل در این همایش بزرگ حضور دارند گفت: بسیج با اندیشه عاشورایی گام برداشته و مدافع ارزش‌ها بوده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان با بیان اینکه بسیج در شرایط سخت فتنه برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی نقش ایفا کرده است اظهار کرد: 4 دهه سپری شدن از پیروزی انقلاب به واسطه حفظ گفتمان بسیج و نگه داشتن یاد و خاطره شهدا بوده است.

بابازاده گفت: در گفتمان 40 ساله دوم انقلاب اسلامی لازم است این تفکر تداوم داشته و همچنان که در گام نخست شکست را نپذیرفتیم در گام دوم انقلاب نیز با روحیه بسیجی از دستاوردهای انقلاب اسلامی با تمام وجود صیانت می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها