موج

ناصر عتباتی:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: توسعه شهری باید متوازن و از تعادل منطقی برخوردار باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر عتباتی ، رئیس کل دادگستری استان اردبیل در دیدار اعضای شورا اسلامی شهر اردبیل با اشاره به رسالت ها و وظایف شهرداری و شورای اسلامی شهر در ارایه خدمات شهری به مردم گفت: باید در سیاست گذاری، نظارت و اجرای مصوبات، اعضای شورای شهر به صورت دقیق پیگیر موضوع باشند.

وی افزود: توسعه شهری باید متوازن و از تعادل منطقی برخوردار باشد لذا مناطق کم برخوردار شهری باید در اولویت ارایه خدمات شهری قرار گیرد تا از ایجاد هرگونه تبعیض در جامعه جلوگیری شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با انتقاد از طرح های نیمه کاره در سطح شهر به ویژه پروژه پل قدس اردبیل اظهار داشت: پروژه های نیمه کاره در سطح شهر علاوه بر اینکه سیمای شهر را مخدوش می نمایند موجب بروز بسیاری از مشکلات در سطح شهر شده و نارضایتی مردم را رقم می زنند.

عتباتی تأکید کرد: شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل باید با استفاده از ظرفیت های موجود، تمام توان خود را برای ارایه خدمات رسانی مطلوب به مردم و اتمام پروژه های نیمه کاره در سطح شهر به کار گیرند.

وی با اشاره به سیاست های راهبردی قوه قضائیه در حمایت از اقدامات قانونی دستگاه ها و نهادهای خدمت رسان گفت: دستگاه قضایی استان نیز در راستای اجرای سیاست های کلان قوه قضائیه ضمن حمایت از عملکرد های قانونی این نهادها با هرگونه فساد طبق قانون به شدت برخورد می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها