موج

مدیرکل حج و زیارت لرستان:

مدیرکل حج و زیارت لرستان، گفت: از دهم آذر ماه سال جاری، اعزام زائران لرستانی به عتبات عالیات آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمد خسروی، گفت: اعزام زمینی زائران لرستانی عتبات عالیات از 10 آذر ماه 98 آغاز می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت لرستان، تاکید کرد: این در حالی است که پروازهای هوایی به مقصد شهرهای زیارتی عراق و عتبات عالیات از هفته گذشته آغاز شده است.

زائران لرستانی عتبات، تنها از مرز مهران تردد کنند

وی تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، زائران لرستانی عتبات عالیات از دهم آذر ماه 98 تنها از طریق مرز زمینی مهران می‌توانند وارد کشور عراق شوند، لذا لازم است تا زائرین گرامی، این نکته را مدنظر قرار دهند.

مدیرکل حج و زیارت لرستان با تأکید بر استقرار کامل امنیت در شهرهای زیارتی عراق، افزود: به دلیل وقوع برخی ناامنی‌ها در عراق، اعزام زائران ایرانی پس از اربعین به این کشور متوقف شده بود، خوشبختانه با رفع مشکلات سفرها بار دیگر از سر گرفته شده است.

خسروی خاطرنشان کرد: خوشبختانه از ابتدای سال و تا پیش از اربعین حسینی، 11 هزار لرستانی از طریق کاروان ها به عتبات اعزام شدند و در اربعین نیز شاهد حضور بیش از 78 زائر لرستانی در مراسم سوگواری حضرت امام حسین(ع) بودیم.

بدرقه زائران حج تمتع  ۱۳۹۸

دارندگان فیش حج تمتع اطلاعات خود را بروزرسانی کنند

او با بیان اینکه تمامی دارندگان فیش حج تمتع اطلاعات خود را بروزرسانی کنند، تصریح کرد: متقاضیان بایستی به 45 دفتر زیارتی منتخب در سراسر استان و یا سایت www.rezerve.haj.ir مراجعه کرده و اطلاعات شناسنامه‌ای خود را به‌روزآوری کنند.

مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: بروزرسانی اطلاعات موجب شده تا در شناسایی زائران تسریع شده و اطلاعیه‌های مهم نظیر برگزاری دوره‌های آموزشی و دیگر موضوعات به سادگی در دسترس منتظران حج تمتع قرار گیرد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها