موج

هادی ابراهیمی مطرح کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: جاماندگان از دریافت بسته های حمایتی معیشتی خانوار از طریق ارسال کد #۶۳۶۹* از وضعیت خود مطلع شوند و تا 9 روز آینده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در نشست خبری که به منظور تشریح وضعیت خانوارها جامانده در طرح بسته های حمایت معیشتی خانوار برگزار شده بود، اظهار کرد: افرادی که در فهرست مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت قرار نگرفته‌اند، می‌توانند از طریق ارسال کد دستوری #۶۳۶۹* از وضعیت خود مطلع شوند.

وی افزود: این طرح از دیروز شروع شده است و به مدت 10 روز ادامه دارد.

ابراهیمی در ادامه با تاکید بر اینکه شماره تلفن همراه باید ازآن سرپرست خانوار باشد،  تشریح کرد: فقط افراد سرپرست خانوار می توانند با ارسال کد ملی خود به کد دستوری اعلام شده، از طریق تلفنی که به نام خودشان باشد پیگیر دریافت کمک حمایت معیشت خانوار باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طی 24 ساعت پس از ارسال کد دستوری، پیامکی برای فرد متقاضی ارسال می شود مبنی بر اینکه مشمول دریافت بسته حمایتی شده است یا خیر و سپس برای افرادی که بسته شامل آن ها خواهد شد کد رهگیری ارسال می شود.

به گفته هادی ابراهیمی این افراد از پنجم آذر ماه جاری می توانند به سامانه حمایت مراجعه و درخواست خود به همراه کد ملی، کد رهگیری و شماره حسابی که قبلا برای دریافت یارانه ارائه داده اند را ثبت کنند.

وی اذعان داشت: بعد از این مرحله، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت 30 روز درخواست متقاضیان را بررسی و پیامکی مبنی بر مشمول شدن یا نشدن را به افراد ثبت نام کنند ارسال خواهد کرد.

ابراهیمی تشریح کرد: افرادی که مشمول این طرح باشند، در ماه بعد، بسته حمایت معیشت دو ماه به حسابشان واریز می شود.

وی در خصوص اشخاصی که از ثبت نام یارانه جا مانده اند، گفت: افرادی که از قبل برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده بودند و یا از دریافت یارانه حذف شده بودند و هم اکنون متقاضی دریافت بسته حمایت معیشتی هستند از اول دی ماه می توانند با مراجعه به سایت (حمایت) درخواست خود را ثبت کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: افراد از هرگونه مراجعه حضوری و تماس تلفنی به ادارات و نهادها از جمله اداره کل تعاون، کار و رفاه و اجتماعی هدفمندی یارانه‌ها خودداری کنند زیرا که تمام مراحل به صورت الکترونیکی انجام می گیرد.

گفتنی است؛ پس از اصلاح و مدیریت نرخ بنزین در آمد حاصل از آن، در قالب طرح بسته های حمایت معیشتی خانوارها، هر ماه علاوه بر یارانه نقدی، برای خانوار‌های تک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می شود.

شایان ذکر است؛ بسته های حمایت معیشت خانوار طی سه مرحله به حساب 60 میلیون نفر در کشور واریز شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  بنده دونفرم کدملی 5389627156وباکدرهگیری80903007بهرسایت میرم موفق نمیشم

  • بنده دو روزه ثبت اعتراض، به عدم دریافت بسته معیشتی میکنم ، ولی موفق نمیشم .دیگه خسته شدم. چرا همیشه دوست دارین مردم درگیر مصیبت بکنین . مگر این مردم ساده چه هیزم تری به شما فروختن که همه نوع ترفند مصیبت وبدبختی را رو سرشون امتحان میکنین. بابا بسته دیگه

 • پاسخ

  پدر من کارگر هست و وبازنشسته نه خونه داره نه ماشین نه حقوق آنچنانی بسته معیشتی هم به حسابش واریز نشده ازوقتی این طرح اجراشده هرچه تلاش کردیم موفق به ثبت کدملی نشدیم لطفا رسیدگی کنید

 • پاسخ

  سلام . بنده کدملی وارد کردم ولی کدرهگیری دریافت نکردم بعد از اون هم زدم علان میکنه قبلا وارد سیستم شدید چکار باید کرد .

 • پاسخ

  باسلام بنده و خانمم هردو فرهنگی و ساکن قائم شهر دراستان مازندران هستیم نتیجه 27 سال کار در آموزش وپروش یک خانه مسکونی ویک دستگاه ماشین سمند است که تا چندسال باید قسط ماشین و قسط خرید منزل پرداخت کنیم ، کمک هزینه معیشتی هم شامل حال ما نشد در صورتی که چند نفر از همکاران مدرسه که خانم آنها هم شاغل هستند و ماشین و منزل هم دارند کمک هزینه معیشتی برای آنها پرداخت شد ولی ما باید برای دریافت به دولت اجازه بدهیم دارایی های ما را بررسی کند ، سوال من اینست آیا دولت دارایی های افرادی که شامل این طرح شدند بررسی کرد؟ وبه حسابهای بانکی و اموال آنها دسترسی پیداکرد؟ درپایان امیدوارم خداوند تمام افرادی که مثل آب خوردن بی عدالتی میکنند را نیست و نابود کند.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها