موج

رامین صادقی خبر داد؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از ارسال بیش از 4 هزار پرونده به تعزیرات حکومتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در پی بازرسی ها از واحدهای صنفی، توزیعی و تولیدی در استان اردبیل تعداد 4 هزار و 197 پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

او بیان کرد: در پی این بازرسی‌ها ، تعداد 4 هزار و 197 پرونده به ارزش 599 میلیارد و 405 میلیون و 974 هزار و 725 ریال پس از تکمیل جهت رسیدگی و طی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه تشدید نظارت‌ها تا زمان برقراری ثبات و امنیت روانی در سطح استان اردبیل تداوم می یابد و با هر نوع تخلف صنفی بدون اغماض مقابله می شود گفت: از ابتدای سال تاکنون 119 هزار و 315 مورد بازرسی از واحدهای صنفی ، توزیعی و تولیدی در سطح استان به ثبت رسیده است.

صادقی اظهار داشت: فعالیت گشت‌های ویژه مقابله با گران فروشی با هماهنگی بازرسین سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و اتاق اصناف در مرکز استان و شهرستان های تابعه تشدید شده است و باافرادی که در شرایط فعلی سو استفاده کرده و قیمت کالاهای خود را افزایش دهند ، برخورد قاطعانه صورت می گیرد.

او افزود: این سازمان، برحسب وظایف ذاتی خود، ماموریتی برای تنظیم بازار دارد و در این راستا چنانچه شهروندان به دلیل گران فروشی برخی افراد سود جو از طریق سامانه ارتباطی 124 به این سازمان گزارش نمایند، بازرسین سازمان نیز در سریعترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی می کنند و در صورت احراز تخلف با تکمیل برگ گزارش، پروند جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال می گردد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل ضمن تاکید بر برخورد قاطعانه با گران‌فروشان‌ اظهار داشت: پس از افزایش قیمت بنزین، کارگروه تنظیم بازار طی چند مرحله در مرکز استان تشکیل جلسه داده و گشت‌های نظارت بر قیمت کالاها و خوراکی‌ها افزایش یافته است و در این راستا با هیات رییسه اتاق اصناف و تشکل های صنفی نیزدر این خصوص جلساتی برگزار نمودیم.

صادقی افزود: این پرونده ها بیشتر در خصوص گران فروشی ، کم فروشی، عدم درج قیمت بر کالاها بوده است که مطابق قانون با متخلفان برخورد شده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها