موج

سردارمهدی معصوم بیگی خبر داد

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کلاهبرداری 15 میلیاردی یک آژانس هواپیمایی از 40 نفر در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردارمهدی معصوم بیگی گفت: مدیر یک آژانس هواپیمایی که به بهانه اخذ ویزا و اقامت در خارج از کشور بالغ بر 15 میلیارد ریال از 40 نفر در اصفهان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته توسط کارآگاهان مشخص شد  این دفتر به صورت غیر قانونی در زمینه اخذ ویزا و اقامت هموطنان در خارج از کشور فعالیت داشته و به این بهانه نیز اقدام به بستن قرارداد با مشتریان و اخذ مبالغ سنگین از آنان کرده است.

سردارمعصوم بیگی با بیان اینکه این دفتر پس از مدتی تعطیل و کارکنان آن متواری شده بودند، گفت: بررسی های صورت گرفته حاکی از کلاهبرداری 15 میلیارد ریالی آژانس هواپیمایی و جهانگردی از 40 نفر بود.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: سرانجام کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و به کارگیری یک سری اقدامات علمی و تخصصی موفق شدند یکی از مدیران متواری این دفتر را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند که وی  پس از دستگیری در مواجهه با مدارک و مستندات ارائه شده به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط با این پرونده کماکان ادامه دارد به شهروندان توصیه کرد از پرداخت وجوه به مؤسسات و دفاتری که به صورت غیر قانونی وغیر مجاز فعالیت می کنند خودداری کرده و در صورت مشکوک شدن به فعالیت این گونه دفاتر موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها