موج

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت :1104 برنامه گوناگون در قالب 87 عنوان در استان کردستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی بعدازظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سنندج به مناسبت هفته بسیج، به تشریح برنامه‌های این هفته در استان پرداخت و گفت: در هفته مبارک بسیج بیش از 1100 برنامه در قالب 87 عنوان در استان برگزار می‌شود که 990 برنامه در سطح سپاه‌ها و نواحی و 105 مورد آن نیز در سطح اقشار است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اضافه کرد: نخستین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، مقاومت، ایثار و شهادت نام‌گذاری شده که در این روز  آئین عطرافشانی گلزار مطهر شهدا و اجرای برنامه روایت یاران، عهد عاشقی جوانان بسیجی با شهدا با حضور فرماندهان و مسئولین بسیج و یادواره شهدای بسیج در پایگاه‌های مقاوت محلات برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دومین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، اخلاق و معنویت نامگذاری شده که برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی، حضور سازمان یافته بسیجیان و حلقه‌های صالحین در نماز جمعه و برپایی میز خدمت، سخنرانی فرماندهان در نماز جمعه و دیدار فرماندهان با مسئولان استان پیش‌بینی شده است.

سردار حسینی افزود: برگزاری جشنواره جهادگران  علم و فناوری و  نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیج از برنامه‌های سومین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، علم و فناوری در سطح استان است.

وی همچنین از برگزاری جشنواره اسوه «تجلیل از پایگاه‌های مقاومت برتر، افتتاح همزمان هزار مهد قرانی در چهارمین روز از هفته بسیج  با عنوان بسیج، سبک زندگی اسلامی ایرانی» در استان خبر داد و گفت: پنجمین روز از این هفته نیز با عنوان بسیج فرهنگ و بصیرت نام‌گذاری شده که همزمان با این روز نشست‌های روشنگری و بصیرتی و آئین بزرگداشت و تکریم بازنشستگان در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

به گفته وی، تجلیل از الگوهای برتر بسیج، حضور و سرکشی مسئولین کشوری و لشکری از پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات و غیره، برگزاری نشست‌های صمیمی مسئولان با بسیجیان از دیگر برنامه‌های پنجمین روز از هفته بسیج در سطح استان خواهد بود.

وی از برگزاری رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت با حضور گسترده اقشار بسیجی به عنوان یکی از برنامه‌های شاخص در هفته بسیج نام برد و گفت: همزمان با ششمین روز از هفته بسیج که با عنوان بسیج دفاع و امنیت نام‌گذاری شده شاهد اجرای گشت‌های رضویون پایگاه‌های منتخب بسیج در سطح استان خواهیم بود.

 وی خاطرنشان کرد: هفتمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، اقتصاد مقاومتی و جهاد خدمت‌رسانی نام‌گذاری شده که افتتاح پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی و برگزار نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از برنامه‌های شاخص در این روز خواهد بود.

وی در ادامه به برنامه‌های سراسری هفته قبل از هفته بسیج هم گریزی زد و گفت: نشست هماهنگی با مدیران صدا و سیمای استان به منظور توجیه و هماهنگی در راستای بازتاب برناه‌های این هفته، برگزاری شورای اداری استان و شهرستان‌ها به منظور ارائه گزارش دستاوردهای بسیج و تشریح برنامه‌های هفته بسیج با هدف جذب مشارکت دستگاه‌ها، نشست خبری فرماندهان با رسانه‌ها، مطبوعات و رسانه ملی، بروزرسانی بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی متناسب با شعارهای هفته بسیج و طرح ریزی تبلیغی جریان‌ساز در مطبوعات، سایت‌ها و کانال‌های پربیننده در فضای مجازی با ایجاد پویش‌های مناسب از جمله این اقدامات است.

وی از افتتاح پایگاه‌های مقاومت محلات و کانون‌های اقشار و متخصصی با حضور مسئولین به عنوان یکی از برنامه‌های شاخص در طول هفته بسیج نام برد و افزود: برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرتی با موضوع تبیین بیانه گام دوم انقلاب و نقش بسیج در تحقق آن، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و آسیب‌دیده از سیل و ارائه خدمات به مردم، برپایی ایستگاه‌ها و غرفه‌های خدمات‌رسانی به مردم در مراکز پر جمعیت شهرها و برپایی مجامع فصلی بسیج شهرستان‌ها از برنامه‌های در دست اقدام در هفته بسیج خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها