موج

رضا مدرس تاکید کرد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به عدم وجود جایگاه سوخت cng در برخی از شهرهای استان، تعیین سهمیه بنزین برای تاکسی‌های تک سوز امری ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، در این ارتباط ویدئوکنفرانسی، با اشاره به وجود شناورهای صیادی فاقد کارت سوخت در استان گفت: در هرمزگان شناورهای صیادی وجود دارد که سوخت آن‌ها بنزین است اما به دلیل نداشتن کارت سوخت، مجاز به دریافت بنزین نیستند که باید برای آن‌ها تدبیری اندیشیده شود.

وی به عدم وجود جایگاه سوخت cng در برخی از شهرهای استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه تاکسی‌های دوگانه‌سوز در شهرهای فاقد جایگاه cng نمی‌توانند از سوخت cng استفاده کنند، تعیین سهمیه بنزین  تاکسی‌های تک سوز  برای این خودروها امری ضروری است.

وی با اشاره به‌ضرورت ساماندهی مسافربرهای شخصی، افزود: برخی افراد با خودروی شخصی اقدام به جابجایی مسافران درون و بین‌شهری می‌کنند که این افراد نیز نیازمند ساماندهی و تأمین سوخت هستند.

مدرس به کمبود در ناوگان حمل‌ونقل عمومی استان اشاره کرد و گفت: با توجه به کمبود در این عرصه، ساماندهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی استان از طریق مجوز تردد خودروهای عمومی منطقه آزاد در شعاع ۴۵ کیلومتری سرزمین اصلی تا پایان سال جاری می‌تواند این کمبود را رفع کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به گرمای هوا ۹ ماهه در استان، بیان کرد: با توجه به اینکه استان هرمزگان دارای ۹ ماه هوای گرم است و استفاده از وسیله سرمایشی در حمل نقل عمومی امری ضروری است، به همین دلیل سهمیه بنزین وسایل نقلیه عمومی این استان نیازمند افزایش ۲۰ درصدی نسبت به مناطق سردسیری است که باید به این مهم نیز توجه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها