موج

حجت‌الاسلام ولی نظرپور:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: راهپیمایی گسترده مردم استان اردبیل در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت‌الاسلام ولی نظرپور ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: راهپیمایی گسترده مردم استان اردبیل در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران برگزار می‌شود.

او با اشاره به این که تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برگزاری این راهپیمایی در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: این راهپیمایی فردا 29 آبان ماه ساعت 10 صبح با حضور مردم ولایتمدار و دارالاشاد استان به صورت باشکوه و منظم برگزار و هدف رویارویی در برابر ظلم و ستم استکبار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: متاسفانه بار دیگر آشوبگران و اغتشاشگران با هدف تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم درصدد هستند آرامش و امنیت عمومی را از مردم سلب کنند که این کار به هیچ وجه قابل قبول نبوده و باید در این زمینه مخالفت خود را نشان دهیم.

نظرپور تصریح کرد: فریاد همبستگی و وحدت ملی ایران بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهد بود و ‌آنان را بر سر جایشان خواهند نشست.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها