موج

شهردار اصفهان خبر داد

شهردار اصفهان گفت: در نا آرامی های چندر روز گذشته حدود 300میلیارد تومان خسارت به امکانات و تأسیسات شهری در اصفهان وارد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی با اشاره به اینکه ناآرامی های سه روز گذشته در شهر رخ باعث خسارت به زیرساخت‌های شهری شده است، گفت: براساس آمار اعلام شده میزان خسارت بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

وی با بیان اینکه در این حوادث شاهد تخریب تعدادی از ایستگاه‌های مترو و وارد شدن خسارت به تعدادی از اتوبوس‌های شهر بودیم، گفت: حدود 30 دستگاه اتوبوس شهر اصفهان به طور کامل در آتش سوخت و تعدادی از چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و بسیاری از علائم نصب شده در شهر از بین رفته است.

نوروزی افزود: همچنین بخشی از فضای سبز و تعدای از درختان سبز شهر طعمه حریق شد و برخی معابر و بانک‌ها مورد تخریب قرار گرفت.

شهردار اصفهان با بیان اینکه در روزهای اخیر بیشترین خسارت به امکانات شهری وارد شده که متعلق به تک تک شهروندان است گفت: بازسازی امکانات شهری به زودی امکان پذیر نیست و هزینه‌های آن متوجه مردم است.

نوروزی افزود: مترو که هر روز ۱۰۰ هزار نفر مسافر را در شهر جابه جا می کرد به دلیل تخریب‌ها تعطیل شده است.

شهردار اصفهان با اشاره به میزان خسارات وارد شده به امکانات و تأسیسات شهری تصریح کرد: میزان خسارات وارد شده در دست بررسی است، اما براساس آمار اعلام شده میزان آن بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها