موج

رضا کمالی زرکانی خبر داد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ۱۲ لغایت ۱۸ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ۱۲ لغایت ۱۸ بهمن ماه خبر داد.

وی هفدهمین نمایشگاه کتاب را یک فستیوال بزرگ فرهنگی–هنری توصیف کرد و گفت: از ظرفیت برگزاری نمایشگاه کتاب باید برای معرفی و حضور همه بخش ها و ظرفیت های فرهنگی – هنری استان استفاده کرد.

وی به استقبال بسیار گسترده مردم از نمایشگاه کتاب اشاره کرد و افزود: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته نمایشگاه کتاب یکی از پربازدیدکننده ترین نمایشگاه های استان است و جزء موفقترین نمایشگاه های کتاب کشور نیز است و باید به ویترین جذاب و زیبا از فرهنگ و هنر هرمزگان تبدیل شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به تبدیل شدن بندرعباس به شهر خلاق از طرف یونسکو اظهار کرد: امسال در بخش جنبی نمایشگاه کتاب، نمایشگاهی از صنایع دستی و هنرهای بومی و محلی ارائه خواهد شد.

کمالی زرکانی هفدهمین نمایشگاه کتاب را ویژه ترین و خاص ترین نمایشگاه در ادوار گذشته دانست و عنوان کرد: امسال به گون های برنامه ریزی شده است که انجمن های مختلف فرهنگی–هنری، نشریات و مطبوعات، موسسات و آموزشگاه های فرهنگی و هنری و ... در نمایشگاه حضور دارند و در بخش جنبی نیز برنامه های متعدد و جذابی برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها