موج

شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان گفت: ۵۰۰ میلیون نفر ازجمعیت جهان گرفتار بیماری دیابت هستند و اگر احساس مسئولیت نکنیم در آینده نزدیک دوبرابر می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی در بیست و یکمین همایش خیریه دیابت اصفهان بیان داشت:  در حال حاضر ۵۰۰ میلیون جمعیت جهان گرفتار بیماری دیابت هستند و اگر احساس مسئولیت نکنیم در آینده نزدیک اینها دوبرابر می شود.

وی با بیان اینکه با برگزاری و افزایش برنامه های فرهنگی و ایجاد فضاهای فرهنگی در همه نقاط شهر و آماده کردن زیر ساخت ها برای دوچرخه سواری سعی کردیم کاری کنیم تا غم ها از خانه ها فاصله بگیرد وشادی به معنای واقعی در خانه ها بنشیند و اینها همه در جهت پیشگیری از این این بیماری است، افزود :اگر احساس مسئولیت نکنیم امروز که ۵۰۰ میلیون جمعیت جهان گرفتار این بیماری هستند می رود تا در آینده نزدیک دوبرابر شوند.

این استاد دانشگاه اظهار داشت: اگر هر ۲۰ ثانیه  یک پا به دلیل این بیماری قطع می شود ،بی توجهی به آن باعث افزایش در آینده خواهد شد.پس در راستای پیشگیری از این بیماری همه مسئول هستند و باید برای پیشگیری از آن همه بسیج شویم.

شهردار اصفهان اظهار کرد: من به عنوان عضوی از جامعه اعلام می کنم برای داشتن یک محیط سالم و برای احترام به جان همه انسانها و حق حیاط بشری هر امکانی که در این راستا باید به این کار اختصاص داده شود امکان و آمادگی آن را داریم وامیدوارم با این کارها و احساس مسئولیت ها بتوانیم شاهد شهری باشیم زیست پذیر که همه از آن لذت ببرند وهمه در حاشیه امن از لحاظ بهداشتی زندگی کنند واین شدنی است اگر همه بخواهیم.

به گزارش موج؛ در بیست ویکمین همایش سالیانه موسسه خیریه دیابت اصفهان از تعدادی از خیرین دیابت قدردانی و سپس آیین گلریزان برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها