موج

از امروز؛

معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از تکمیل ظرفیت دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد که از امروز شروع شده است، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه عامری سیاهویی معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان، با اشاره به اینکه کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 شرکت کنند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت با انتخاب کد رشته محل هایی که دارای ظرفیت هستند، در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند.

وی با بیان اینکه تمام داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 98 شرکت کردند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت با انتخاب کد رشته های که دارای ظرفیت هستند، درمقطع  کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل هستند، افزود: علاقمندان می توانند از امروز 23 آبان لغایت 26 آبان نسبت به انتخاب کد رشته اقدام کنند.

معاون دانشگاه تصریح کرد: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

عامری سیاهویی در بخش دیگری از سخنان خود از ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال 96 و ماقبل که برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، خبر داد.

وی، خاطر نشان کرد: بخشودگی بدهی و امکان ثبت نام و ادامه تحصیل این دانشجویان نیز فراهم شده است و برای اطلاعات بیشتر به حوزه آموزش دانشگاه مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها