موج

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد؛

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان از راهیابی ۳۰۳ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد به دانشگاه ها در سال 98 در اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: 303 نفر از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد اصفهان با کسب موفقیت در آزمون های دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای سال ۹۸ راهی دانشگاه ها و مراکز تحصیلات عالی شدند.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۲۱ هزار دانش آموز و دانشجو در جامعه تحت حمایت این نهاد وجود دارند، گفت: امسال ۳۰۳ نفر از این دانش آموزان و دانشجویان با کسب موفقیت در آزمون های دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، راهی دانشگاه ها و مراکز تحصیلات عالی شدند.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان افزود: سهم فرزندان پسر تحت حمایت از این میزان ۱۰۲ و دختران ۲۰۱ نفر است.

زارع خاطر نشان ساخت: دانشگاه های دولتی با ۱۲۶ نفر قبولی سهم عمده در دانشگاه های محل تحصیل این فرزندان را دارد که نشان از سطح علمی قابل قبول دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان است.

وی توجه کمیته امداد به تحصیل مددجویان را برآمده از تعهد این نهاد به توانمندسازی جامعه تحت حمایت عنوان کرد و افزود: تحصیلات مناسب و با کیفیت راه رسیدن به بسیاری از فرصت هاست و حمایت از این مسئله علاوه بر کمک به فرزندان خانوارهای تحت حمایت برای استفاده از فرصت های برابر آموزشی در دراز مدت به تقویت سطح فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این خانوارها نیز منجر می شود.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان تعداد دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان را بیش از ۲۱ هزار نفر اعلام کرد و گفت: در هشت ماهه سال جاری بیش از یک میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به آنها پرداخت شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها