موج

بهروز رزمی مطرح کرد؛

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از آغاز عملیات نصب 17 آنتن تلفن همراه در مشگین شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز رزمی ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در حاشیه بازدید معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشگین شهر گفت: عملیات نصب ۱۷ آنتن تلفن همراه در شهرستان مشگین‌شهر  آغاز شده و بزودی با بهره‌برداری از سایت‌های جدید مشکل پوشش تلفن در مناطق مختلف این شهرستان برطرف می‌شود.

وی افزود: در سال ۹۰ با تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس‌جمهوری ساختار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان‌ها تغییر کرد و ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ها به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر و ناظر بر زیرمجموعه‌های پست، پست بانک و شرکت ارتباطات زیرساخت (بخش دولتی) و شرکت‌های خصوصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاسیس شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: هم اکنون یک نفر از کارمندان این اداره کل به عنوان رابط در ادارات مخابرات شهرستان‌ها مشغول خدمات‌رسانی می باشد. 

فرهاد معارفی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات نیز گفت: نحوه آنتن‌دهی و خدمات‌رسانی اپراتورهای مختلف تلفن همراه و مسائل این حوزه جمع بندی شده و برای اتخاذ تصمیم و توسعه سایت‌های مختلف به اطلاع وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها