موج

اسدالله محقق خبر داد؛

رئیس هیأت جودو استان اردبیل از اعزام 8 جودوکار اردبیلی به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اسدالله محقق ، رئیس هیأت جودو استان اردبیل گفت: ۸ نفر از پسران جودوکار استان اردبیل به مسابقات قهرمانی کشور که ۲۲ و ۲۳ آبان ماه در استان ایلام برگزار می شود، اعزام شده‌اند.

وی تشریح کرد: امسال سه دوره مسابقه چندجانبه جودو با حضور ورزشکارانی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی،گیلان، کردستان، زنجان، قزوین و اردبیل در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد.

رئیس هیات جودو استان اردبیل بیان داشت: در مسابقات چندجانبه نوجوانان، تیم آذربایجان شرقی اول، اردبیل دوم و زنجان سوم شدند و در مسابقات جوانان، تیم‌های اردبیل، کردستان و قزوین به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند و در مسابقات چند جانبه رده سنی نوجوانان و جوانان تیم اردبیل در جایگاه نخست ایستاد، زنجان دوم شد و قزوین جایگاه سوم را از آن خود کرد.

محقق اظهار کرد: کسب یک مدال نقره توسط مهدی امانی، ۳ مقام پنجمی در بخش پسران و دو مقام پنجمی و یک مقام هفتمی برای دختران از جمله دستاوردهای اعزام‌ جودوکاران به مسابقات کشوری و بین‌المللی است.

وی افزود: اعزام ۴ نفر به مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، اعزام ۸ نفر به مسابقات بین‌المللی سراب در رده سنی جوانان، اعزام ۸ پسر و ۶ دختر به مسابقات قهرمان کشوری نوجوانان زنجان از دیگر اعزام‌های ورزشکاران این رشته است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها