موج

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان اعلام کرد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از افزایش 27 درصدی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 نسبت به مدت مشابه سال گذشته در اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی ملکی آهنگران افزایش 27 درصدی تماس با مرکز فوریت های پلیسی گفت: در مدت 7 ماهه سال جاری بیش از یک میلیون و 300 هزار مورد تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 دراصفهان برقرار شده است.

وی بیان کرد: اپراتوران مرکز فوریت های پلیسی 110 فرماندهی انتظامی استان اصفهان در 7 ماهه سال جاری به یک میلیون و 323هزار و 23 مورد تماس تلفنی برقرار شده از سوی شهروندان پاسخ دادند.

کاهش 8 درصدی مراجعه حضوری مردم به کلانتری ها در اصفهان

سرهنگ علی ملکی آهنگران گفت: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد مراجعه حضوری مردم به پلیس 110 مستقر در کلانتری ها 8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته که این موضوع حاکی از ارتقای  فرهنگ ارتباط مردم با سامانه تلفنی 110 است.

این مقام انتظامی از افزایش 32 درصدی تماس های فوریتی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه با افزایش آگاهی و ارتقای فرهنگ مردم در استفاده بهینه از سامانه 110 و تفکیک تماس های فوریتی از غیر فوریتی، شاهد خدمت رسانی بیشتر ماموران پلیس در سطح استان هستیم.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به افزایش 30 درصدی تماس های مربوط به دریافت مشاوره و راهنمایی با سامانه 110 گفت: هرچند که اپراتوران 110 با نهایت مناعت طبع و حوصله به این گونه تماس ها پاسخ می دهند اما انتظار ما از شهروندان این است که فقط در صورت وقوع اتفاقات مهم و مواجه شدن با موضوعات فوریتی با این شماره تماس بگیرند چرا که هر تماس غیر فوریتی که با این سامانه برقرار شود ممکن است اپراتوران را از پاسخگویی به یک تماس فوریتی دیگر باز بدارد و این کار به تضییع حقوق دیگر شهروندان می انجامد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها