موج

ناصر عتباتی:

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: فرهنگ و ادبیات پاسخگویی و آگاهی دهی شفاف به مردم در بین مسئولین باید بیش از پیش گسترش یابد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر عتباتی ، رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: امروزه نهضت خدمت رسانی به عنوان الگو و سرمشق برای دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه تعریف شده و مسئولان وظیفه دارند این نهضت را در تمامی ابعاد عملیاتی نمایند.

وی با اشاره به ایجاد امیدواری و رضایتمندی مردم از دستگاه قضایی گفت: باید روحیه خدمت رسانی و انجام امورات به نحو مطلوب در بین کارکنان و مسئولان تقویت گردد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه سازمان های تابعه قوه قضاییه از نهاد های مهم و تأثیر گذار قوه قضاییه در ایجاد امنیت، آرامش و اجرای عدالت در جامعه هستند افزود: یقیناً برنامه های تحولی قوه قضاییه صرفاً مربوط به دادگستری نیست وسازمان های مرتبط با قوه قضاییه را نیز شامل می شود.

عتباتی بیان کرد: دستگاه‌ها و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه از نهاد های مهم قوه قضاییه در ایجاد امنیت، آرامش، اجرای عدالت و برقراری نظم در جامعه هستند و تصمیمات مبتنی بر قانون و توأم با لحاظ تأکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم قوه قضائیه موجب رضایتمندی مردم و افزایش سرمایه های اجتماعی دستگاه قضایی و نظام حاکمیتی خواهد شد.

وی اظهار داشت: شرایط تحریمی که دشمنان با هدف ضربه زدن به وضعیت اقتصادی ملت ایران ایجاد کردند لزوم همت مضاعف و نظارت دقیق و مستمر دستگاه‌های نظارتی همچون اداره کل بازرسی و تعزیرات بر واحدهای اقتصادی، بازار و دستگاه ها را دو چندان نموده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به نقش هر کدام از سازمان های وابسته به قوه قضاییه در پیشگیری از وقوع جرائم و نیز کاهش میزان ورودی پرونده ها به دادگستری‌ها گفت: مسلماً انجام وظایف با روحیه جهادی موجب تحرک و پویایی بیشتر در خدمتگزاری به مردم شده و از سویی موجب تحقق برنامه‌های تحولی قوه‌قضاییه در سطح استان خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها