موج

معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان خبر داد

معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان گفت: کمیته امداد استان اصفهان در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز از طرف ستاد اقامه نماز استان شایسته تقدیر ویژه معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، آرش محمدحسینیان بیان داشت: کمیته امداد استان اصفهان با کسب امتیاز کامل در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در سال ۹۷ از طرف ستاد اقامه نماز استان شایسته تقدیر ویژه معرفی شد.

وی با توضیح اینکه کمیته امداد اصفهان به دنبال افزایش کیفیت فعالیت‌های فرهنگی به‌جای کمیت است، گفت: نماز مهم‌ترین زمینه‌ای است که باید برای استفاده از آثار کیفی آن تلاش کنیم.

محمدحسینیان پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان را یک ضرورت قلمداد کرد و خاطرنشان ساخت: بهترین کار فرهنگی اقامه نماز و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز سومین دوره مسابقات کشوری قرآن مددجویان کمیته امداد در تابستان امسال به میزبانی اصفهان، گفت: ظرفیت‌های فرهنگی گوناگون و با ارزشی در استان وجود دارد و بهره‌برداری مناسب از این ظرفیت‌ها به‌منظور بهبود وضعیت جامعه تحت حمایت یکی از اولویت‌های کمیته امداد اصفهان است.

شایان‌ذکر است، کمیته امداد اصفهان در سال‌های ۹۴ ، ۹۵ و ۹۶ نیز به‌عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر از طرف ستاد اقامه نماز استان معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها