موج

خلیل قاسمی؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اصلی ترین هدف برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در هرمزگان را احصا نیاز صنایع برای انتقال به شرکت ‌های دانش بنیان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، خلیل قاسمی   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، با اشاره به این‌که امروز شاهد افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در هرمزگان بودیم، اذعان داشت: اصلی ترین هدف ما حمایت از تولید کنندگان چه از شرکت های دانش بنیان برای داخلی سازی و پاسخ به نیازهای فناورانه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان با بیان اینکه این نمایشگاه با محوریت نیازمندی های فناورانه و وارداتی صنایع و توانمندی های ساخت داخلی بر پا شده است، تشریح کرد: اگر چه زمان ما برای برپایی نمایشگاه بسیار کوتاه بود اما با استقبال چشم گیری رو برو بودیم و شرکت ها بنا بر مهارت و تخصص های خود غرفه هایی را بر پا کرده اند و برای تعدادی که نتوانستند حضور داشته باشند، در قالب تشکل ها و غرفه سازمان صمت، نیازمندی های آنها را ثبت می کنیم و در اختیار دانشگاه قرار می دهیم.

خلیل قاسمی

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تلاش می کنیم شرکت های دانش بنیان را در کنار یکدیگر قرار دهیم، اظهار کرد: شرکت های دانش بنیان باید بتوانند در کنار یکدیگر و با تلاش های روزافزون بازار کار بهتری را پیدا کنند و چه در بازار تولید محصول و چه در بازار نیاز دانشی، قدم بگذارند.

خلیل قاسمی

قاسمی در پایان، با بیان این‌که سعی داریم غنای بیشتری به این نمایشگاه ببخشیم، ادامه داد: پنل های تخصصی را در تمام حوزه ها طراحی کردیم و چون پتانسیل اصلی استان در حوزه دریا، نفت و پتروشیمی قرار دارد، تمرکز را بر این حوزه ها قرار دادیم و امیدواریم این نمایشگاه بتواند کارگشا باشد.

شایان ذکر است؛ نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در هرمزگان با حضور مقامات استانی و ملی امروز دوشنبه افتتاح شد و تا 23 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در سه راه جهانبار دایر است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها