موج

امیررضا سعیدی مطرح کرد؛

مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل گفت : مسابقات لیگ حرفه ای ورزش‌های الکترونیک در استان اردبیل به زودی آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، امیررضا سعیدی ، مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل در حاشیه برگزاری مسابقات جام سبلان به مناسبت هفته وحدت گفت: شروع لیگ حرفه‌ای اتفاقی بسیار نو در ورزش‌های الکترونیک کشور رقم می زند.

او افزود: پس از تحقیقات و بررسی‌های متعدد طی 60 روز، در اواخر شهریور ماه سال 98 برنامه 4 ساله کمیته‌ی ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل تدوین شد و متعاقباً با اعلام تقویم اجرایی سال 98، مقرر شد تا اولین دوره مسابقات آزاد ورزش‌های الکترونیک در آبان ماه سال جاری برگزار شود.

مسئول کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل ادامه داد: این مسابقات با هدف جریان‌سازی و شناسایی علاقه‌مندان این رشته در استان برگزار شد و حضور بیش از 180 علاقه‌مند در این رقابت‌ها نشان‌گر این مسئله شد که حالا دیگر زمان آن است که توجه ویژه‌ای با وجود این میزان از علاقه‌مندی صورت گیرد.

سعیدی با اشاره به شور و هیجان ایجاد شده در این رویداد، گفت: گیمرهای استان اردبیل سال‌ها متمادی است که بدون برگزاری مسابقات رسمی در حال فعالیت هستند و حالا برگزاری این مسابقات، شور و هیجان و امید بسیاری در دل آن‌ها ایجاد کرده است و این وظیفه کمیته ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل را بسیار سنگین می‌کند.

او تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته به‌زودی فراخوان برگزاری لیگ‌های حرفه‌ای انفرادی و تیمی ورزش‌های الکترونیک استان اردبیل اعلام خواهد شد.

بازیکنان علاقه‌مند و مستعد تحت نظر و هدایت باشگاه‌های ورزش‌های الکترونیک در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد و قطعا شروع لیگ حرفه‌ای اتفاقی بسیار نو در سطح کشور رقم خواهد زد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها