موج

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان خبر داد

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از اجرای 26 پروژه عمرانی درمنطقه 10شهرداری اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی اظهار کرد: امسال با توجه به بـــرنـــامــه‌ریـــزی‌هــایــی که در بخش‌ پروژه‌های عمرانی شهرداری در نظر گرفته شده، 26 پروژه در منطقه 10 شهرداری اصفهان تعریف شده است

وی بیان کرد: مشارکت محوری و محرومیت‌زدایی یکی از رکن‌های مهم رویکرد مدیریت شهری اصفهان است که در این بین مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان، این رویــکـرد را با جـدیـت بـیشـتـر و هدفمندتر دنبال می‌کند.

 شهبازی افزود:رفاه حال شهروندان هدف دیگری است که در اجرای پروژه‌های عمرانی و فرهنگی در این منطقه دنبال می‌شود.

مـدیـر منطقه 10 شهرداری اصفهان گـفـت: این منطقه، یکی از مناطق پرتراکم و پرجمعیت شهر اصفهان است که باتوجه به جمعیت ساکن، می‌تواند یکی از مناطق اثرگذار شهر اصــفـهـان بــاشــد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم اقدامات انجام شده از سوی مدیریت شهری در منطقه 10 شهرداری اصفهان، مــحـلــه‌هــای آن را زیـــسـت‌پــذیـرتــر کــند، بـیان کرد: امسال با توجه به بـــرنـــامــه‌ریـــزی‌هــایــی که در بخش‌ پروژه‌های عمرانی شهرداری در نظر گرفته شده، 26 پروژه در منطقه 10 شهرداری اصفهان تعریف شده است.

شهبازی با اشاره به اینکه با تلاش شبانه روزی پرسنل، پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف منطقه فعال است، ادامه داد: حلقه حفاظتی رینگ چهارم یا تقاطع غیر همسطح آفتاب، یکی از پروژه‌های شاخص است که بخشی از آن در این منطقه واقع شده است.

شهبـازی تصــریــح کــــرد: مـدیـریـت شهرداری منطقه 10 تاکنون تعهدات لازم را در ارتباط با پروژه حلقه حفاظتی رینگ چهارم عملی کرده است.

وی در ارتباط با پروژه عمرانی دیگری که در این منطقه در حال اجراست، خـاطـرنـشـان کــرد: خـط دوم قـطـار شهری ایستگاه شاهد یکی دیگر از پروژه‌های مهمی ‌است که در این منطقه در حال انجام است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان در ارتباط با اقدامات انجام شده در خصوص محرومیت‌زدایی در منطقه 10 شهرداری اصفهان گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی در محله‌های محروم این منطقه یکی از رویکردهایی است که از سوی مدیریت شهری دنبال می‌شود. در همین ارتباط، مجموعه فرهنگی حصه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان در حال اجراست که امیدواریم دهه فجر امسال این پروژه افتتاح شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها