موج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اعلام کرد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان فعالیت 3 هزار صندوق اخذ رأی در انتخابات یازدهم مجلس در اسفند ماه سال جاری در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حیدر قاسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به فعالیت 3 هزار صندوق اخذ رأی در انتخابات گفت: نام‌نویسی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 10 آذر ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است که شعارانتخابات امسال گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی‌طرفی، انسجام ملی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک گفت: در همه شعب انتخابات الکترونیک نخواهیم داشت اما در برخی شهرها و شعب ممکن است انتخابات الکترونیکی برگزار شود.

قاسمی ادامه داد: میزان مشارکت مردمی در انتخابات مجلس دوره قبلی ۵۸ درصد بوده است که نسبت به کشوری یک الی دو درصد کمتر بوده است.

 وی خاطر نشان شد: امید است با همکاری رسانه‌ها  امسال شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: ۲۸۰۰ صندوق رأی در انتخابات گذشته مجلس در استان اصفهان داشتیم که برای انتخابات این دوره با توجه به افزایش جمعیت حدود ۳ هزار صندوق اخذ رأی در استان اصفهان خواهیم داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها