موج

حسین دشتی خبر داد؛

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۲۷۵ نفر از نوعروسان تحت حمایت و نیازمند پشت نوبت دریافت کمک هزینه تأمین جهیزیه قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین دشتی ، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۲۷۵ نوعروس تحت حمایت و نیازمند پشت نوبت دریافت کمک هزینه تأمین جهیزیه هستند تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند، افزود: از خیران خواستاریم بیش از پیش کمیته امداد استان اردبیل را در حمایت از نوعروسان نیازمند یاری کنند.

وی با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های مهم کمیته امداد ترویج ازدواج آسان در جامعه است، افزود: با کمک‌های نیکوکاران می‌توانیم به دور از تجملات و تشریفات و با هزینه اندک، زمینه ازدواج نوعروسان نیازمند را فراهم کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ۶۴۰ نفر از نوعروسان تحت حمایت و نیازمند در هفت ماهه نخست سال‌جاری راهی خانه بخت شده‌اند، اعلام کرد: بخش مهمی از جهیزیه نوعروسان توسط خیران تأمین شده که همچنان نیازمند یاری هر چه بیشتر نیکوکاران هستیم.

دشتی  با بیان اینکه حدود سه میلیارد تومان کمک هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان پرداخت شد تا بتوانند راهی خانه بخت شوند، گفت: در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه و کمک‌های بلاعوض درصدد هستیم به نوعروسان نیازمند کمک کنیم.

وی با اعلام اینکه خیران اردبیلی در قالب «طرح کوثر» بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به تأمین جهیزیه نوعروسان بی‌بضاعت کمک کرده‌اند، افزود: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از کمک‌های مردمی به مراکز نیکوکاری استان اردبیل پرداخت شده که بیانگر حسن اعتماد عمومی به این مراکز است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه «طرح کوثر» به منظور تهیه لوازم ضروری زندگی برای نوعروسان تحت حمایت اجرا می‌شود که خیران با مشارکت هر چه بیشتر در این طرح می‌توانند یاریگر این نهاد در دستگیری از مددجویان باشند، گفت: بسیاری از نوعروسان نیازمند با تکمیل چند قلم از وسایل ضروری زندگی، می‌توانند راهی خانه بخت شوند که امید است نیکوکاران همچون سنوات گذشته یاری‌رسان آنها باشند.

دشتی با اعلام اینکه امیدواریم با کمک‌های خیران بتوانیم برای تمامی نوعروسان پشت نوبت جهیزیه مناسب تهیه کنیم، بیان کرد: ازدواج سنت حسنه پیامبر اکرم(ص) است که همه باید برای ترویج سنت‌های حسنه الهی و به خصوص ازدواج آسان گام‌های موثری بردارند تا شاهد تحکیم بنیان خانواده در سطح جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را برای تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند استان اردبیل اختصاص دهند، گفت: با استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی، علاوه بر شفاف‌سازی، کمک‌های خیران در اسرع وقت در بین فقرا و نیازمندان توزیع می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها