موج

سردار عزیزاله ملکی خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 648 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 36 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در 72 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار عزیزاله ملکی   فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، گفت: مأموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، 5 طرح ویژه برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را به مدت 72 ساعت در سطح استان اجرا کردند.

وی افزود: طی 72 ساعت گذشته با اشرافیت اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی 12دستگاه خودرو و 3 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر شناسایی و توقیف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این مدت یک تن و 648 کیلو انواع مواد مخدر شامل یک تن و 587کیلوتریاک، 50کیلو حشیش، 8 کیلوشیشه و 3 کیلو گرم سایر مواد کشف و 36 متهم در این زمینه دستگیر شدند، افزود: این میزان مواد مکشوفه با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان های "حاجی آباد، جاسک، میناب ، رودان و لنگه" کشف شده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری 652 معتاد طی این مدت، خاطرنشان کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش مییکند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها