موج

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد گفت: دشمنان می خواهند به اعتقادات ما ضربه بزنند و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را زیر سئوال ببرند بدین ترتیب امروز مساله حکومت کردن مطرح نیست بلکه تقویت دین باید در اولویت امور باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت الله محمد ناصری یزدی امام جمعه یزد قبل از سخنان رئیس جمهوری درجمع مردم استان یزد در   میدان امیرچخماق یزد با تاکید بر گسترش و ترویج فرهنگ دینی در جامعه اسلامی  افزود: از رئیس جمهوری می خواهم که تمام مصوبات چه در گذشته، حال و آینده که در این استان مصوب شده و می شود، شخصا وارد عمل شوند و با جدیت اجرای آنها را رصد کنند.

وی با بیان مشکلات استان یزد از جمله کمبود و کم آبی ، خطوط ریلی و اشتغال اظهارداشت: مصوبات نباید معطل بمانند و سال‌ها از تصویب آنها بگذرد بلکه باید به وعده‌های داده شده هرچه زودتر  عمل شود.

ناصری یزدی تصریح کرد: در رابطه با مشکلات استان یزد مکاتبه و مذاکرات مختلفی صورت گرفته  امیدواریم  قول هایی که در این زمینه داده شده است عملیاتی شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان یزد اظهارکرد: در فرهنگ دینی ما اصل حرکت، انقلاب است و اصل این حرکت بر اساس آرمان های امام حسین (ع) که امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی در این مساله پیشقدم بودند.

امام جمعه یزد بیان کرد: دشمنان می خواهند به اعتقادات ما ضربه بزنند و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را زیر سئوال ببرند بدین ترتیب امروز مساله حکومت کردن مطرح نیست بلکه تقویت دین باید در اولویت امور باشد.

وی اضافه کرد: سه اصل تدین، تفکر و تعقل باید در نظام آموزشی کشور ما سرلوحه و در اولویت امور قرار گیرد و امروز متاسفانه موضوع تدین در مراکز آموزشی کمرنگ شده است که باید در این زمبنه تدابیری اندیشیده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها