موج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در بازدید از جشنواره اقوام گفت: خوشبختانه اقوام مختلف ایران اسلامی، عرق ملی و میهنی دارند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمود ثمینی در حاشیه بازدید از جشنواره اقوام که به میزبانی لرستان در مجموعه باغ گلستان قلعه فلک الافلاک خرم آباد در حال برگزاری است، گفت: جشنواره اقوام، گامی موثر در ایجاد همگرایی ملی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، تاکید کرد: خوشبختانه خرده فرهنگ‌های متفاوت و بی‌بدیلی در برخی استان‌ها وجود دارد که با کنار یکدیگر قرار گرفتن، رنگین‌کمان زیبایی را تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: اینکه اقوام مختلف ایران اسلامی عرق ملی و میهنی دارند نکته ارزشمندی است، لذا با در کنار یکدیگر قرار گرفتن می شود توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار داد که این مهم در جشنواره اقوام رخ داده است.

جشنواره اقوام

جشنواره اقوام و امثال آن، فرصتی برای معرفی فرهنگ های مختلف کشور است

معاون استاندار لرستان با اشاره به تمدن تاریخی و باستانی استان، بیان کرد: برگزاری این‌گونه جشنواره‌ها فرصت بسیار خوبی برای معرفی فرهنگ‌های مختلف استان‌های سراسر کشور به ویژه لرستان است.

ثمینی اظهار کرد: پیش از آغاز جشنواره، جلسات بسیاری به منظور برگزاری هر چه بهتر انجام شد، همچنان که امروز شاهد استقبال خوب مردم و برقراری نظم و امنیت خاصی در جشنواره هستیم.

جشنواره اقوام در لرستان

وی با تأکید بر اینکه برگزاری جشنواره اقوام گام موثری در ایجاد همگرایی ملی است، گفت: برپایی برنامه‌های مختلف همانند برپایی موسیقی اقوام، بیش از پیش بر کیفیت این جشنواره افزوده است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها