موج

رضا فرج پور مطرح کرد؛

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر از توزیع یک هزار و 292 حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه ای بین رانندگان شهرستان مشگین شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا فرج پور ، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر در جهت رفع نیاز رانندگان و جلب رضایت آن ها از توزیع یک هزار و 292 حلقه لاستیک به نرخ دولتی و سهمیه ای بین رانندگان شهرستان مشگین شهر خبر داد و گفت: برای دید بهتر رانندگان و مترددین در جاده 240 متر مربع علایم و بنر های اطلاعاتی و 310عدد بازتاب ایمنی توسط راهداران نصب و همچنین 105 عدد از تابلوهای فرسوده و معیوب از سطح جاده های این شهرستان جمع آوری شده است.

وی نصب و ترفیع 225 عدد از شاخه گاردریل ها، نگهداری روشنایی تونل ازادگان و 350 عدد از چراغ های چشمک زن ،رنگ آمیزی هزار و 150 متر از سرعتکاه ها و همچنین اصلاح 2 هزار متر مکعب از شیب شیروانی بزرگراه را از مهمترین اقدامات راهداران در 7 ماهه امسال برشمرد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با بیان اینکه راهداری شهرستان مشگین شهر مسئولیت نگهداری هزار و 280 کیلومتر از راه های ارتباطی رابر عهده دارد گفت: راهداران زحمتکش این شهرستان جهت صیانت و حفاظت از حریم راه ها بعنوان سرمایه ملی به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات هستد.

فرج پور گفت: جهت هدایت ترافیک روان در جاده 300 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان مشگین شهر در 7 ماهه امسال خط کشی شده است.

وی با بیان اینکه افزایش ضریب ایمنی جاده و بهسازی راه های روستایی از اولویت های مهم راهداری و وظایف راهداران است گفت: راهداران زحمتکش شهرستان مشگین شهر با استفاده از هزار و 200 تن آسفالت سرد و گرم مسیر راه های اصلی ،فرعی و روستایی این شهرستان را لکه گیری کردند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با اشاره به اینکه در راستای کاهش تصادفات جاده ای 13 کیلومتر از جاده های این شهرستان روکش آسفالت شده است اظهار کرد: برای جلوگیری از خروج وسیله نقلیه از مسیر 50 کیلومتر شیار لرزاننده و هشدار دهنده در محورهای مواصلاتی این شهرستان نصب شده است.

فرج پور در 7 ماهه امسال از تسطیح ،رگلاژ ،تیغ زنی و شن ریزی هزار و 200 کیلومتر از راه های اصلی، روستایی ،خاکی و شنی در شهرستان مشگین شهر خبر داد و بیان کرد: در مدت یاد شده راهداران پرتلاش این شهرستان 700 کیلومتر ریزش برداری انجام داده و 180 کیلومتر از افتادگی شانه راه را اصلاح کردند.

وی زهکشی 200 متر از پیچ احمد بیگلو وجاده هریس را یاد آور شد و تصریح کرد: در جهت ارتقای ایمنی راه ها 115 عدد مخروط ایمنی و هدایت کننده و هزار و 500 عدد بازتاب ایمنی جدید در سطح جاده های شهرستان مشگین شهر نصب شده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها