موج

صفر توحیدی مطرح کرد؛

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین بیش از پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در هفت ماهه نخست سال‌جاری به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صفر توحیدی ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه حامیان نیکوکار بیش از پنج میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در هفت ماهه نخست سال‌جاری به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت کمک‌ کرده‌اند، گفت: ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین بیش از سایر مددجویان نیازمند رسیدگی هستند که حامیان با کمک‌های خود روحیه نشاط و شادابی آنها را افزایش می‌دهند.

وی با اعلام اینکه کمک‌های حامیان به ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت در هفت ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته با رشد ۲۰ درصدی روبه‌رو است، بیان کرد: استان اردبیل جزو استان‌های پیشرو در اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین است که حامیان با تمام وجود در تلاش هستند بخش مهمی از نیازهای اساسی کودکان تحت حمایت را برطرف کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه حدود چهار میلیارد تومان از کمک‌های حامیان به صورت نقدی به حساب ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین واریز شده است، افزود: حامیان اردبیلی با استفاده از روش‌های نوین، خودپرداز بانک‌ها و سامانه‌های آنی‌پرداخت کمک‌های نقدی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست فرزندان معنوی رسانده‌اند.

توحیدی با اشاره به اینکه حدود یک میلیارد تومان از کمک‌های حامیان نیز به صورت غیرنقدی در اختیار ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین قرار گرفته است، گفت: حامیان نیکوکار در کنار کمک‌های نقدی ماهیانه، از طریق رفع مشکلات تحصیلی، تهیه لواز تحریر، پوشاک، مواد غذایی، خدمات مسکن، درمان و کمک‌های فرهنگی می‌کوشند تا بخشی از مشکلات مهم فرزندان معنوی خود را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه همواره شاهد رشد کمک‌های مردمی در سطح استان اردبیل هستیم، اعلام کرد: با وجود اینکه بسیاری از حامیان با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می‌کردند، از یاد فرزندان معنوی خود غافل نشده و با کمک‌های‌شان لبخند و نشاط را به آنها هدیه دادند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه ۱۳ هزار و ۴۰۰ حامی حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین را برعهده دارند، بیان کرد: ۱۷۶۷ یتیم و ۳۸۳۶ فرزند مشمول طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند که با کمک‌های حامیان تلاش داریم آینده روشنی را برای آنها رقم بزنیم.

توحیدی با اشاره به اینکه یکی از حامیان طرح اکرام خارج از کشور در اقدامی خداپسندانه پنج میلیون تومان به تأمین مسکن مناسب برای فرزند معنوی خود در استان اردبیل کمک کرده است، افزود: تلاش داریم تا پایان سال‌جاری برای تمامی خانوار ایتام تحت حمایت که از منزل مناسب برخوردار نیستند، مسکن مقاوم تأمین کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها